print

Fiets en Wandelbeurs Lezingen, Zaterdag 10 februari 2018

starttijd  eindtijd   zaal            lezing                                       

11:00      12:00      Flex 3          Ward Van Loock  : Le Bourgogne à vélo      
11:00      12:00      Flex 4          Annelies Claeys & Björn Daems, Vic en Liv : Tour d'Europe met de dappere duo's
11:00      12:00      Flex 1          Roeland Verschraegen : Haute Randonnée Pyrénées
11:00      12:00      Flex 2          Luc Verdegem : Ons kortbij eco-wandelparadijsje
11:00      11:45      2.B.11          An De Ceuster (Gezinssport Vlaanderen) : Geocachen
11:00      11:30      D.71            Franky De Langhe : Herstelmateriaal voor onderweg
11:00      11:30      C.48            Gregory Lewyllie : Routeplanning en GPS      
11:30      12:00      B.10            Rudi en Caroline : Lange afstandswandelaars delen hun ervaringen
11:30      12:00      D.71            Gunther Desmedt, Kurt Verheyden, Chris Van Akeleyen en Lissa Breugelmans : Bike packing
12:00      13:00      Flex 3          Robert Truyen : Fietsen langs oude pelgrimswegen
12:00      13:00      Flex 4          Natalie Sterckx : Solo op de fiets door moslimlanden
12:00      13:00      Flex Meet       Raymond Koome : Catalonië: de beste familievakanties in de bergen!
12:00      13:00      Flex 2          Jeroen Marijsse en Mieke Deblaere : Nepal, Living the dream
12:00      13:00      Flex 1          Yanick Bos : Wandelen in Zwitserland         
12:00      12:45      2.B.11          Tjeu Tijskens : Wat neem ik mee in de rugzak 
12:00      12:30      D.71            Franky De Langhe : Banden herstellen         
12:00      12:30      C.48            Kathleen Verhelst en Paul Zuidgeest : Langdurig op reis
12:30      13:00      B.10            Ria Vanderstraeten : Gezonde voeding in de wandelsport
12:30      13:00      C.48            Gregory Lewyllie : Routeplanning en GPS      
13:00      14:00      Flex 4          Kristof de Groof en Inge Caplier : Marokko : ontdekkingstocht van de Atlas tot de Sahara
13:00      14:00      Flex 3          Ronny Van Hee : Fietsen naar Parijs en Lyon  
13:00      14:00      Flex Meet       Henk Vriend : Langs Romeins Erfgoed in Hongarije en Roemenië
13:00      14:00      Flex 2          Jan Van Meirvenne : Op verkenning door onbekend Frankrijk
13:00      14:00      Flex 1          Bart Vermeyen : Dronken van de Moezelbochten 
13:00      13:45      2.B.11          Cynthia De Bruycker : Wandelen met kinderen  
13:00      13:30      D.71            Gunther Desmedt, Kurt Verheyden, Chris Van Akeleyen en Lissa Breugelmans : Bike packing
13:00      13:30      C.48            Kathleen Verhelst en Paul Zuidgeest : Langdurig op reis
13:30      14:00      B.10            Suzy Van Schorrewegen : EHBO voor de wandelaar
13:30      14:00      C.48            Gregory Lewyllie : Routeplanning en GPS      
14:00      15:00      Flex 3          Gaëtan Muyldermans en Ingrid Stoop : Rondje Zwitserland
14:00      15:00      Flex 4          Kathleen Verhelst : Van toerist naar nomade  
14:00      15:00      Flex Meet       Guy Raskin : De ViaRhôna                    
14:00      15:00      Flex 1          Nico Bringmans : Bestemming Compostela       
14:00      15:00      Flex 2          Tom Langmans : Zwitserland vanaf schoenmaat 34
14:00      14:30      B.10            WALKON Vayamundo Travel : Mallorca           
14:00      14:45      2.B.11          Yanick Bos : Bivakkeren: tips & tricks       
14:00      14:30      D.71            Franky De Langhe : Remmen                    
14:30      15:00      B.10            WALKON Vayamundo Travel : Slovenië          
14:30      15:00      D.71            Gunther Desmedt, Kurt Verheyden, Chris Van Akeleyen en Lissa Breugelmans : Bike packing
14:30      15:00      C.48            Gregory Lewyllie : Routeplanning en GPS      
15:00      16:00      Flex 3          Frank Vossen en Christiane Schmidt-Uhlig : Fietsen doorheen de onbekende en onbeminde Balkan
15:00      16:00      Flex 4          Wim Allegeart en Tine Vanhee : Pamir – het land aan de voet van de zon
15:00      16:00      Flex Meet       Henk Hollemans : Van Genève over bergpassen naar het Rhône dal
15:00      16:00      Flex 2          Jonathan Vandevoorde : Wandelen in de national parks van Utah en Arizona
15:00      16:00      Flex 1          Gregor Dirven : GR 5, de mythe achterna      
15:00      15:45      2.B.11          Monique Lefebvre : Osmand, gps-navigatie met android smartphone
15:00      15:30      D.71            Franky De Langhe : Ketting- of riemperikelen 
15:15      15:45      B.10            WALKON Vayamundo Travel : Het Paznaundal     
15:30      16:00      D.71            Gunther Desmedt, Kurt Verheyden, Chris Van Akeleyen en Lissa Breugelmans : Bike packing
15:30      16:00      C.48            Kathleen Verhelst en Paul Zuidgeest : Langdurig op reis
16:00      17:00      Flex 3          Omer Pittomvils : Spanje: de verlatenheid van Aragon
16:00      17:00      Flex 4          Jan Postema : Van Bangkok naar Shanghai      
16:00      17:00      Flex 1          Chris Belmans : Over alle toppen van La Palma
16:00      17:00      Flex 2          Ria Warmerdam : Olavspad & Olavsleden        
16:00      16:30      B.10            WALKON Vayamundo Travel : Het Katharenland   
16:00      17:00      D.71            Franky De Langhe en Patrick Desmet : Fietsherstelling op verzoek
16:00      16:30      C.48            Gregory Lewyllie : Routeplanning en GPS