print

Fiets en Wandelbeurs Lezingen, Zaterdag 2 februari 2019

starttijd  eindtijd   zaal            lezing                                       

10:30      11:15      Hal 3 - 3.D.46  An De Ceuster (Gezinssport Vlaanderen) : Geocachen
10:30      11:15      Hal 3 - Mt-60   Stef Maginelle (fisiotics.be) : Fysiek voorbereiding voor het hooggebergte
11:00      11:45      Flex 3          Ronny Van Hee : Fietsen van Noord-België naar Zuid-Frankrijk
11:00      11:45      Flex 4          Guy Raskin : Brussel – Berlijn en terug    
11:00      12:00      1.C.44          Yves Van de Ven : Small wheels, Big adventures
11:00      12:00      Flex 1          Jonathan Vandevoorde : Wandelen in de great American West
11:00      12:00      Flex 2          Alex Cusse : Camino Portugués               
11:00      11:30      1.D.70          Franky De Langhe : Herstelmateriaal voor onderweg
11:00      11:30      1.C.64          Gunther Desmedt, Kurt Verheyden, Chris Van Akeleyen en Lissa Breugelmans : Bikepacking
11:30      12:15      Hal 3 - 3.D.46  Marijke Van Heurck  : Kennis maken met gezinsfietsen
11:30      12:15      Hal 3 - Mt-60   Mark Sebille : Met de hond de bergen in      
12:00      12:45      Flex 3          Ward Van Loock  : Fietsen langs de Poolse grens
12:00      12:45      Flex 4          Daniël Verdoodt : Laos - Thailand           
12:00      12:45      1.C.44          Wouter Cocquyt : 27 maanden per fiets en kano doorheen Latijns Amerika
12:00      13:00      Flex 1          Annelies Claes & Liv Daems : De Mullerthal Trail
12:00      13:00      Flex 2          Cathy Verschoore : Stads-GR Parijs           
12:00      12:30      1.D.70          Franky De Langhe : Banden herstellen         
12:00      12:30      1.C.64          Pascal Brackman : Routeplanning en gps       
12:30      13:15      Hal 3 - 3.D.46  Yanick Bos : Bivakkeren                      
12:30      13:15      Hal 3 - Mt-60   Stefaan Huylebroeck : Lawinekunde            
13:00      13:45      Flex 3          Dirk Huyghe : Met de zonne-fiets van Gent naar China
13:00      13:45      Flex 4          Natalie Sterckx : Bikepacking in Albanië    
13:00      14:00      1.C.44          Thomas Costermans : Cycling for Elephants    
13:00      14:00      Flex Lounge     Sytske Maaijen : Wandelen en biken in en rondom de Brenta Dolomieten – Trentino
13:00      14:00      Flex 1          Bart Vermeyen : Via Francigena del Sud       
13:00      14:00      Flex 2          Christophe Deblaere : Wandelen in IJsland voor beginners en gevorderden
13:00      13:30      1.C.64          Gunther Desmedt, Kurt Verheyden, Chris Van Akeleyen en Lissa Breugelmans : Bikepacking
13:30      14:15      Hal 3 - 3.D.46  Ellen Maes : Koken op tocht: Voeding drogen  
13:30      14:30      Hal 3 - Mt-60   Wendy Saerens (KBF) : Get Fit 2 Hike         
14:00      14:45      Flex 4          Wouter Deboot : De Trans America Bicycle Trail
14:00      14:45      Flex 3          Omer Pittomvils : Veelzijdig Kroatië        
14:00      14:45      1.C.44          Bert Vinken : Een fietstocht door Nieuw-Zeeland
14:00      15:00      Flex Lounge     Kristien Hansebout : Heerlijk fietsen langs de mooiste rivieren in Wallonië
14:00      15:00      Flex 1          Isabel Hoogewijs : Streek-GR Waas en Reynaertland
14:00      15:00      Flex 2          Tom Langmans : Long Distrance Trails in the UK
14:00      14:30      1.D.70          Franky De Langhe : Remmen                    
14:00      14:30      1.C.64          Pascal Brackman : Routeplanning en gps       
14:30      15:15      Hal 3 - 3.D.46  Jelle Canipel en Joris Put (Gloryus.be) : Outdoor fotografie
14:30      15:15      Hal 3 - Mt-60   Philippe Annys : Ehbo in de bergen           
15:00      15:45      Flex 3          Pieter Clicteur : Fietsen naar Lissabon (via Compostela)
15:00      15:45      Flex 4          Kelly Broux : Biketouring met kinderen door de Canadese Rocky Mountains
15:00      16:00      1.C.44          Clark Trappeniers : Langs de Camino del Norte naar Santiago
15:00      16:00      Flex Lounge     Jan Trenson : Fietsen met de Velomobiel      
15:00      16:00      Flex 1          Luc Verdegem : GR's in Wallonië             
15:00      16:00      Flex 2          Chris Belmans : De Snowdonia Way             
15:00      15:30      1.D.70          Franky De Langhe : Ketting- of riemperikelen 
15:00      15:30      1.C.64          Gunther Desmedt, Kurt Verheyden, Chris Van Akeleyen en Lissa Breugelmans : Bikepacking
15:30      16:15      Hal 3 - 3.D.46  Tjeu Tijskens : Rugzak pakken                
16:00      16:45      Flex 3          Eva Van Tulden : Op de fiets naar de Noordkaap
16:00      16:45      Flex 4          An-Sofie Vandenbulcke : Een eerste solotrip, een intense ervaring
16:00      16:45      1.C.44          Roeland Janssen : Spoor van de vrijheid: Vélopalise
16:00      17:00      Flex Lounge     Ward Van Loock : Golvend fietsen door Belgisch én Frans Lotharingen 
16:00      17:00      Flex 1          Frederik Claeys : Stapvoets wijzer worden    
16:00      17:00      1.D.70          Franky De Langhe : Fietsherstelling op verzoek
16:00      16:30      1.C.64          Pascal Brackman : Routeplanning en gps